Proiecte
Consiliul Elevilor
Reprezentanții elevilor duc inițiativele colegilor în deciziile școlii.
Consiliul Elevilor
Consiliul Elevilor este structura reprezentativă a elevilor din cadrul Școlii Gimnaziale „Ștefan cel Mare” Bistrița. Activitatea sa se desfășoară în baza regulamentului propriu, pe care îl puteți consulta mai jos.
Regulamentul Consiliului Elevilor poate fi consultat aici.
Componența Consiliului Elevilor
Chețan Maria – președinte
Membri
- Damaris Ani
- Gavriloaie Maia
- Petrea Nicola
- Capătă Denisa
- Făgărășan Maia
- Simionca-Jeican Maria
- Călușeri Gabriela
- Tătar Alexia
- Toderici Andrei
- Trif Patricia